неділя, 04 листопада 2012 22:45

"Чорноморець" розгромив донецький "Металург"

"Моряки" забили три м'ячі у ворота донецького "Металурга" ФОТО: chernomorets.odessa.ua

Одеський "Чорноморець" завдав розгромної поразки донецькому "Металургу" з рахунком 3:0 в матчі 14-го туру української прем'єр-ліги, повідомляє "Чемпионат.com".

Команді Романа Григорчука вдалося ще в першому таймі закласти фундамент для перемоги над донецьким колективом. На 22-й хвилині Політило навісив зі штрафного, а де Матос, випередивши захисників, головою переправив м'яч у дальній кут воріт "Металурга".

Через дві хвилини пройшла ще одна контратака "моряків": Леонардо з правого флангу навісив у штрафний майданчик на Джа Джедже, який ударом головою застав зненацька голкіпера "Металурга" Бандуру.

На 73-й хвилині Бакай вийшов один на один з Бандурою і заробив 11-метровий удар, який впевнено реалізував Андерсон Сантана.

Чорноморець - Металург Донецьк 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 Лео Матос, 2:0 - 24 Джа Джедже, 3:0 - 73, пенальті Андерсон.

Чорноморець - Безотосний, Фонтанелло, Андерсон, Бергер, Лео Матос, Бакай (Діденко, 85), К. Ковальчук, Зубейко, Політило, Джа Джедже (Балашов, 46), Бурдужан (Бобко, 21).

Металург Донецьк - Бандура, Казарян (Трояновський, 65), Воловик, Барановський (Нестеренко, 78), Лазіч, Мкртчян, Голайдо (Зе Соарес, 46), Морозюк, Нельсон, Жуніор, Данило.

Попередження: Андерсон (12), Мкртчян (26), Бакай (48), Воловик (64), Бандура (72), Данило (79), Морозюк (87), Зубейко (90).

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" розгромив донецький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua