четвер, 26 квітня 2018 21:59

"Арсенал" - "Атлетіко" 1:1. Іспанці в меншості вирвали нічию

"Арсенал" спробує використати перевагу рідних трибун. Фото: УЄФА

У четвер, 26 квітня, в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи "Арсенал" спробує здолати в рідних стінах "Атлетіко".

Пропонуємо онлайн поєдинку.

Зустріч обслуговуватиме французька бригада арбітрів на чолі з Клеманом Тюрпеном. Асистенти рефері - Ніколя Дано і Сіріль Грінгор. Додаткові судді - Рюдді Бюке, Ніколя Ренвілль. Четвертий рефері - Хішам Закрані.

Стартові склади:

"Арсенал": Оспіна, Косьєльні, Ремзі, Ляказетт, Вілшир, Езіл, Монреаль, Мустафі, Уелбек, Бельєрін, Джака

"Атлетіко": Облак, Годін, Томас, Коке, Грізманн, Сауль, Корреа, Врсалько, Лукас, Гамейро, Хіменес

Матч розпочався

2' Арбтр швидко показав попередження Врсалько.

6' Після чудової подачі з лівого флангу від Уелбека Ляказетт пробив зльоту в дотик - трохи неточно.

7' Облак врятував свою команду після удару того-таки Ляказетта головою.

10' Катастрофа для "Атлетіко": після фолу проти Ляказетта Врсалько отримав другий "гірчичник" і залишив свою команду в меншості.

13' За надмірні емоції рефері вилучив з лави запасних тренера "Атлетіко" Дієго Сімеоне, який активно протестував в моменті з фолом проти гравця мадридців, коли Тюрпен не показав картку лондонцю.

18' Вілшир мав непогану можливість вивести свою команду вперед, однак не скористався своїм шансом, пробиваючи по воротах з вигідної позиції.

20' Шикарний моменту "Арсенала": Уелбек обігрався з Вілширом, вийшов віч-на-віч з Облаком, однак не переграв голкіпера.

21' Після одачі кутового і скидки від партнера з близької відстані пробивав Косьєльні - вище воріт.

25' Езіл отримав м'яч після невдалого виносу мадридців і з-за меж штрафного закручував у дальню "дев'ятку" - не влучно.

31' Подачу з правого флангу завершив підступним ударом зльоту Монреаль - мимо воріт.

33' Перший удар у площину у "Атлетіко": з-за меж штрафного пробив Грізманн - Оспіна нейтралізував загрозу.

34' Напругу матчу не витримав м'яч, який довелося замінити.

37' Блискучий шанс мав "Атлетіко": Томас здійснив неймовірний прохід, обігравши по ходу всю оборону, і відпасував на Грізманна - Антуан бив потужно, проте голкіпер зробив неймовірний сейв і зберіг свої ворота "сухими".

40' Третій поспіль удар у площину у "Атлетіко" завдав форвард Гамейро, який виграв боротьбу на "другому поверсі", - знову на висоті опинився страж воріт.

44' Корреа зумів обіграти опонента у штрафному і добряче приклався до м'яча - "канонірам" в черговий раз пощастило.

Перерва

Другий тайм

46' Суперники продовжили гру без замін.

53' Перший прицільний удар після перерви завдав Ремзі - для Облака не склало труднощів заволодіти м'ячем.

61' 1:0 - Вілшир накинув на дальню стійку, де Ляказетт високо вистрибнув і переправив м'яч у сітку.

65' Габі замінив Гамейро.

67' Ляказетт зробив гостру передачу вздовж лінії воріт - Уелбеку трохи не вистачило, аби замкнути передачу.

69' Фортуна посміхнулася іспанцям: після подачі кутового Ляказетт пробив головю з близької відстані - м'яч прошов поруч з дальньою стійкою.

76' Центральний захисник Савіч замінив півзахисника Корреа.

82' 1:1 - після закидання зі своєї половини Грізманн виграв єдиноборство у Косьєльні і результативно пробив.

87' Гольовий момент створили "каноніри": після подачі з правого флангу Ремзі головой пробив впритул - Облак врятував свою команду.

89' Ремзі після подачі з кутового пробив з близької відстані - захисник перевів м'яч на кутовий.

90' Арбітр додав 4 хвилини.

Кінець матчу

Фінал Ліги Європи відбудеться 16 травня у французькому Ліоні.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" - "Атлетіко" 1:1. Іспанці в меншості вирвали нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua