понеділок, 27 квітня 2015 01:12

"Арена-Львів" у вогні: "Шахтар" і "Динамо" зіграли без голів
9

Вболівальники так і не дочекалися голів у матчі "Шахтаря" і "Динамо". Але не дивлячись на їх відсутність влаштували у другому таймі файєр-шоу. Виглядало красиво. Правда поле на кілька хвилин затягло димом.

Головний арбітр зустрічі Анатолій Жабченко зробив коротку перерву у грі, щоб видимість стала кращою і матч продовжився.

На матчі був аншлаг. Для Західної України такі зустрічі — це справді визначна подія. Подивитися битву титанів з'їхалися вболівальники із сусідніх із Львівською областю регіонів.

Хоч господарями поля є "Шахтар", але у киян була така тотальна підтримка трибун, що здавалося, ніби це "гірники" грають у гостях.

Матч завершився дружньою перекличкою фан-секторів команд. Вболівальники "Динамо" скандували "Донецьк", а фанати "Шахтаря" відповідали "Київ".

Нічия практично гарантувала команді Сергія Реброва чемпіонство. Це визнає і керманич "Шахтаря" Мірча Луческу, який заявив, що "гірникам" важливо фінішувати другими, щоб кваліфікуватися у Лігу чемпіонів.

Нагадаємо, що у матчі першого кола "Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 1:0 завдяки голу Домагоя Віди.

Зараз ви читаєте новину «"Арена-Львів" у вогні: "Шахтар" і "Динамо" зіграли без голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua