Понеділок, 18 серпня 2008 15:15

Янукович привітав Бубку та українських спортсменів

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович та нинішній президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка сьогодні під час телефонної розмови обговорили питання, пов"язані з перспективою розвитку олімпійського руху в Україні.

Янукович ще раз привітав Бубку з черговим переобранням членом Міжнародного Олімпійського Комітету і переказав вітання всій команді українських олімпійців, яка показує прекрасні результати на Олімпіаді в Пекіні.

"Разом з мільйонами українців уважно стежу за ходом Олімпіади і за успіхами наших спортсменів. Вірю в перемогу наших хлопців та дівчат. Перекажіть їм від мене, Сергій Назарович, - успіхів!", - відзначив лідер Партії регіонів.

Янукович і Бубка також говорили про те, які проблеми буде потрібно вирішувати після завершення Олімпіади для подальшого розвитку олімпійського руху в Україні, а також що необхідно зробити для поліпшення побутових умов життя українських олімпійців.

www.ura-inform.com

Зараз ви читаєте новину «Янукович привітав Бубку та українських спортсменів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода