Українська преса відреагувала на перемогу збірної України над ексчемпіонами світу та Європи – збірною Іспанії.
"Трибуна" пише, що Шевченко після Франції зрозумів, як грати проти грандів.
"А чому ми тоді влетіли Іспанії 0:4 в минулий раз - запитаєте ви. Тому що на той момент наш улюблений Андрій Шевченко настільки увірував у свій геній, що вирішив грати проти іспанців так, як і проти Чехії з Люксембургом. Але ця ініціатива у 100% випадків карається негативним результатом на табло через несумісний клас гравців. За Харатіна ніколи в житті не дадуть стільки, скільки "Сіті" вивалив за Родрі, а Ярмоленко разом із Циганковим і Коноплянкою не проміняють навіть на ліву ногу Фаті.
Якби не техаська різанина у матчі з французами, то прекрасний романтик Андрій Миколайович так і не відійшов би від своїх канонів. Яке тут, якщо все виходить, на Євро збірну вивів, у "Мілан" звуть. І трапляється така ось сороміцька історія: ти мучишся похміллям, але потім починаєш тверезо дивитися на речі.
Тверезість була в матчі з Німеччиною - там для позитивного (нічия) результату не вистачило 100% геройствування Жори Бущана. 99 - було мало. А ось з Іспанією зірки зійшлися: гравці один до одного притерлися, Миколенко перестав сміятися, Шевченко з променистого Джеймі Ланністера перетворився в Михайла Фоменка, Забарний із дитсадка пішов відразу докторську ступінь отримувати. І все в такому дусі.
І трапляється така ось сороміцька історія: ти мучишся похміллям, але потім починаєш тверезо дивитися на речі
Іспанці сприяли. Фаті - геній, але поки що малолітній і від цього нестабільний. Рамос - крутіший від Йерро, але треба пам'ятати про основні обов'язки. Ну а Луїс Енріке схожий на Пепа тільки одягом. У всьому іншому він далекий від Лисого шарлатана".
"Терикон" стверджує, що дні П'ятова в збірній полічені:
"Вдруге поспіль героєм матчу стає наш воротар Георгій Бущан. Вчора він упорався з 11 ударами, які іспанці змогли направити у його ворота. Закономірно, що WhoScored назвав саме його найкращим гравцем поєдинку з найвищим балом серед всіх - 8.5 (ніхто інший не зміг отримати вище 8). За ступенем героїзму його виступ з Німеччиною, мабуть, було сильнішим, але все одно треба визнати - основний внесок в перемогу над Іспанією вніс саме він.
Друга поспіль удача - вже привід для висновків. Зараз, на хвилі ейфорії, здається, що Бущан цими матчами "поховав" в збірній Андрія П'ятова. До цього і так йшло, швидкого відходу П'ятова чекали, але наступником нашого ветерана все-таки бачився Андрій Лунін. Так би, швидше за все, і вийшло, але більш плавно і відтягнуто в часі. Коронавірус сплутав всі карти і висунув на перший план Бущана. Перспективи Луніна в збірній все-таки бачаться досить світлими, але тепер йому гарантована якісна конкуренція. Для збірної це - чудова новина ".
dynamo.kiev.ua цитує журналіста Андрія Шахова:
"Погоджуся з тими, хто вважає, що удача була на нашому боці. І це теж чудово!
Насправді, звичайно, це тільки один матч, і по одній виграній зустрічі не варто робити далекосяжних висновків. Просто хочеться порадіти і за збірну в цілому, і за конкретних хлопців.
Давайте згадаємо, що молодий Миколенко з'явився в основі "Динамо", коли отримав травму Пиварич. Молодий Попов з'явився там, коли зламався Бурда. Молодий Циганков застовпив місце в основі, коли продали Ярмоленка. Молодий Сирота - коли отримали травми Шабанов та інші центрбекі основи. Молодий Забарний - коли в лазареті перебували Попов і Бурда і до них приєднався Тимчик, через що Кенджьора повернувся на правий фланг.
Бущан цими матчами "поховав" в збірній Андрія Пятова
Всі вони використовували свій шанс. Тепер же вони і деякі інші отримали шанс у збірній України. Мені здається, що вони його використали. Тим цікавіше, як поведе себе в цій ситуації Андрій Шевченко? Чи продовжить він довіряти цим хлопцям, більшість з яких ще місяць тому вважалися дублерами, а то і зовсім не викликалися до збірної, або все повернеться до тотального домінування гравців "Шахтаря".
ua-football.com пише про традиції Андрія Шевченка.
"Є у Андрія Шевченка хороша звичка дарувати свято українському народу.
Це почалося ще в 1990-ті з голів у ворота "Барселони", потім був незабутній прохід "Реала", той самий м'яч Филимонову, рекордний трансфер в "Мілан" і видатні роки на "Сан-Сіро", єдиний "Золотий м'яч" в еру незалежності .
Навіть постарівши Шева не заспокоївся - його дубль у грі зі Швецією зробив для всієї країни Євро-2012, який в іншому для наших не склався.
Ну а ще пізніше легендарний гравець пішов у тренери, щоби продовжувати справу всього свого життя. Після видатної гри в Лізі Націй, геніального відбору на ЧЄ-2020 року, тріумфу з Португалією і розгрому сербів гордість за нашу країну зашкалювала. Шева робив неможливе - міняв одвічний стиль гри команди, влучно названої "лісорубами" на ЧС-2006, вчив молодих хлопців не боятися грандів і перемагати там, де раніше нам нічого не світило.
І ось вчора знову те ж саме. Другим складом ми всуху обіграли Іспанію - ви можете в це повірити?"
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якісь хлопці із бельгійських клубів виходять і грають з нами на рівних – реакція іспанських уболівальників на поразку від України
Це була перша перемога України над Іспанією. З топ-збірних ми ще не перемагали Італію та Німеччину.
Коментарі