середа, 09 березня 2011 02:03

"Шахтар" громить "Рому" і виходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів
22

Це сталося - донецький "Шахтар" вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів! У матчі-відповіді на "Донбас Арені" "гірники" розгромили римську "Рому" - 3:0. Римський поєдинок також закінчився перемогою команди Луческу - 3:2.

На 18-й хвилині матчу Томаш Гюбшман відкрив рахунок. У другому таймі "Рому" добили влучні постріли Вілліана та Едуардо.

Команда Вінченцо Монтелли могла відзначитися з пенальті, але удар Марко Борієлло на 28-й хвилині потягнув Андрій П'ятов. Наприкінці першого тайму "Рома" залишилася в меншості. Другу жовту картку отримав Філіп Мексес.

Матч обслуговував англієць Говард Вебб.

Наступний суперник "Шахтаря" визначиться 18 березня.

Шахтар - Рома - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Гюбшман (18), 2:0 - Вілліан (58), 3:0 - Едуардо (87).

ШАХТАР: П'ятов, Срна, Чигринський, Рац, Ракицький, Вілліан, Гюбшман, Коста (Едуардо, 60), Жадсон, Мхітарян (Алекс Тейшейра, 67), Луїс Адріано (Морено, 75).

РОМА: Доні, Н. Бурдіссо, Мексес, Жуан, Ріїсе, Де Россі, Пісарро, Перротта (Капрарі, 86), Таддеї (Розі, 46), Боррієлло, Вучиніч (Брігі, 66).

Попередження: Мексес (24), Мхітарян (28), Срна (45), Пісарро (58), Перротта (65), Ріїсе (82).

Вилучення: Мексес (41).

У паралельному матчі "Барселона" обіграла лондонський "Арсенал" з рахунком 3:1 і теж вийшла в ? фіналу Ліги чемпіонів.

Барселона - Арсенал - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Мессі (45), 1:1 - Бускетс (53, автогол), 2:1 - Хаві (69), 3:1 - Мессі (71, пенальті).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Вілья (Афеллай, 82), Абідаль, Маскерано (С. Кейта, 89), Хаві, Бускетс, Іньєста, Адріано (Максвелл, 90), Педро, Мессі.

АРСЕНАЛ: Шчесни (Альмунія, 19), Санья, Джуру, Кошельни, Кліші, Вілшер, Діабі, Росіцкі (Аршавін, 74), Фабрегас (Бендтнер, 78), Насрі, ван Персі.

Попередження: Кошельни (16), Санья (29), Вілшер (38), ван Персі (45).

Вилучення: ван Персі (56).

Перший матч - 1:2

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" громить "Рому" і виходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua