Пʼятниця, 08 листопада 2019 14:40

Російськомовних вчителів посадили за парти

Російськомовних вчителів посадили за парти
У Чорноморську проходять мовні курси. Фото: Depo.ua

На Одещині російськомовні вчителі початкових класів протягом шкільних канікул проходять курси з української.

"Під час підготовки до навчання міським методичним кабінетом за заявками чорноморських шкіл №3, 4, 7, НВК, Олександрівської та Малодолинської школи сформували 3 групи по 20 вчителів. Курси розраховані на 60 годин", - повідомляє прес-служба Чорноморської міської ради.

Заняття проводять Тетяна Шинкаренко з Чорноморської ЗОШ №4, а також Лідія Верготі та Тетяна Перчеклій із Чорноморської гімназії №1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Професорка вказала на загрозливу тенденцію щодо мови в школах

"Програма курсів містить 6 модулів. Кожен модуль - певну теоретичну частину і практичні вправи для набуття досвіду та формування мовної компетентності. Багато уваги приділяється створенню україномовного середовища і спілкуванню вчителів між собою державною мовою під час навчання. Крім того, вчителі отримують домашні завдання, які виконують сумлінно", – зазначили в мерії.

В Україні нараховується 194 середніх шкіл із російською мовою навчання. 43 серед них приватні. Міністерство освіти і науки з вересня 2020-го почне переводити ці школи на українську мову викладання.

Зараз ви читаєте новину «Російськомовних вчителів посадили за парти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода