понеділок, 11 січня 2016 10:48

В Україні запрацював онлайн-кінотеатр Netflix

В Україні запрацював онлайн-кінотеатр Netflix

Американський онлайн-кінотеатр Netflix з початку січня 2016 року розширив свою роботу ще на 130 країн світу, зокрема, на Україну. Про це повідомили в прес-службі відеохостингу.

Зазначається, що сервіс легального перегляду серіалів і фільмів доступний по всій території України, за винятком анексованого Криму, де його мовлення буде блокуватися у зв'язку з накладеними американським урядом санкціями.Також доступ до американського відеохостингу буде заблокований в Північній Кореї, Китаї та Сирії. Найбільшими країнами, на ринок яких вийшов Netflix, стали Росія, Нігерія, Індія, Саудівська Аравія.

Онлайн-кінотеатром можна користуватися з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою: комп'ютера, смартфона, планшета, ігрової консолі або приставки smart tv.

Зараз відеосервіс підтримує 21 мову, включаючи англійську, і обіцяє додати в майбутньому нові. Підписка на канал складе 7,99 євро в місяць, тоді як перший місяць користування буде безкоштовним.

"Сьогодні ми спостерігаємо народження нової глобальної мережі інтернет-телебачення. Користувачі у всьому світі - від Сінгапуру до Санкт-Петербурга і від Сан-Франциско до Сан-Паулу - зможуть насолоджуватися телепрограмами і кіно, шоу і фільмами одночасно де завгодно, коли завгодно і з будь-яких пристроїв", - заявив під час презентації співзасновник сервісу Рід Хастінгс.

Для жителів України доступні три тарифних плани:

- Basic (8 євро) - необмежений доступ до каталогу на одному пристрої одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні і планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час;

- Standart (10 євро) - необмежений доступ до каталогу на двох пристроях одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні і планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час, доступне відео в HD-якості;

- Premium (12 євро) - необмежений доступ до каталогу на чотирьох пристроях одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні і планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час, доступне відео в HD - і Ultra HD-якості.

Для всіх тарифних планів пропонується безкоштовний доступ протягом першого місяця. Контент представлений на оригінальному мовою і раніше адаптованих перекладах, однак російсько - чи україномовних субтитрів немає.

При реєстрації на офіційному сайті Netflix ресурс просить ввести дані банківської картки, але списувати кошти почне тільки після закінчення пробного періоду. За три доби до закінчення місяці безкоштовного онлайн-сервіс обіцяє повідомити користувача про швидке списання грошей на пошту.

Між тим, деякі продукти Netflix недоступні для мешканців низки регіонів, наприклад, популярні серіали "Картковий будиночок" і "Ліллехаммер" закриті для жителів України.

Netflix - американська компанія, заснована в 1997 році. Спочатку вона займалася прокатом фільмів на DVD, використовуючи модель бізнесу "диски поштою". У 1999 році вони створили сервіс "Video-on-Demand" ("Відео на вимогу") - коли ви платите за місячну передплату і при цьому можете отримати доступ до всіх серіалів, фільмів і мультфільмів, які є у сервісу в наявності.

Але справжній успіх до Netflix прийшов з виробництвом власних серіалів. Перший з таких став "Картковий Будиночок" з Кевіном Спейсі, який відомий багатьом українським любителям серіалів. Далі - більше. Netflix активно співпрацює з Marvel. Таким чином, у 2015 вийшло два серіалу за коміксами - "Шибайголова" і "Джессіка Джонс", які також стали популярні.

Нагадаємо, Google почав перекладати "роcіяни" як "оккупанты".

Зараз ви читаєте новину «В Україні запрацював онлайн-кінотеатр Netflix». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути