Експерти радять міняти телефон кожні два роки. У середньому пристрій виходить з ладу "морально і фізично".
Компанія SquareTradе з'ясувала, який елемент найчастіше ламається у смартфонах. Компанія займається ремонтом техніки, передає prnewswire.com.
66% поломок припадає на дисплей, з них 29% припадає на розбиті екрани і 27% на подряпані екрани.
Далі у рейтингу поломок – 22% випадків – це вихід з ладу акумуляторів. Решта 16% припадають на проблеми з тачскріном і виникають відколи на крайках.
Щодня близько 85% користувачів роблять головну помилку при зарядці смартфонів, що призводить до швидкого зносу акумулятора. Причиною всіх бід є банальна відмова уважно читати інструкцію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фахівець розповів, чому смартфон швидко розряджається
Користувачі розряджають смартфони до 0%, що для акумуляторів сучасних мобільних пристроїв вкрай небезпечно. Якщо прочитати інструкцію до будь-якої перезарядної літій-іонної або літій-полімерної батареї, то можна помітити про попередження виробників не допускати повної розрядки.
15-20 років тому в стаціонарних телефонах з радіотрубками, а також перших мобільних телефонах використовувалися нікель-кадмієві батареї, котрі володіли "ефектом пам'яті" – ось їх дійсно треба було "розганяти", доводячи акумулятор до повного розряду і подальшого повного заряду. А дозарядка для них була шкідливою.
В сучасних смартфонах і планшетах не рекомендується допускати повної розрядки. Краще ставити на зарядку, коли батарея показує 10-15%, і повністю зарядити.
Більшість сучасних смартфонів зроблені за найвищими технологіями, але одна складова змінюється. У невідповідний момент підводить акумулятор.
Коментарі