Зараз смартфон - це не просто засіб зв'язку. З його допомогою дивляться фільми, слухають музику, слідкують за новинами у світі, спілкуються у соціальних мережах. Все це швидко розряджає пристрій.
"Чим активніше використовують смартфон, тим більше він споживає енергії і швидше розряджається. Активні додатки, увімкнений Wi-Fi і Bluetooth також збільшують енергоспоживання ґаджета. Тому деякі опції, якими користуються рідко, краще включати вручну на певний проміжок часу", - розказує Gazeta.ua продавець-консультант Артем Романов.
Одна з причин розрядки - сенсорний екран. Чим більша його діагональ, тим вищий рівень енергоспоживання. Тому в деяких випадках краще зменшувати яскравість екрану.
"Повна зарядка телефону швидко його розряджає. Краще періодично підзаряджати смартфон до 70-80 відсотків. Не варто повністю розряджати ґаджет. Це швидко "садить" акумулятор. Не варто користуватися невідповідним кабелем для зарядки. Такі проводи можуть недостатньо заряджати пристрій", - радить фахівець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найчастіші поломки смартфонів
Проблеми із зарядкою можуть виникнути через те, що "розхитався" роз'єм. Іноді він може пошкодитися. Відбувається це, якщо різко висмикувати провід з телефону. У цьому випадку слід зернутися у сервісний центр.
Якщо зарядка "йде", то ні, проблеми можуть бути із самим акумулятором.
iPhone можна зарядити за секунду. Вчені з Університету Аделаїди розробили для смартфона інноваційну батарею. Швидкість зарядки квантових батарей безпосередньо залежить від кількості блоків, з яких вони складаються.
Коментарі