Через терористичні атаки зростає тиск на соціальні мережі і держави вимагають від Facebook, YouTube і Twitter докладнішого моніторингу екстремістського контенту. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
Зазначається, минулого тижня Facebook вилучив сторінку, яку ймовірно використовували двоє підозрюваних у стрілянині в Сан-Бернандіно.
Представник соцмережі відмовився розповісти, як був знайдений даний профіль, а також про те, як була визначена його приналежність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії вирішили повторно заблокувати найбільший інтернет-ресурс
"Коли справа доходить до терористичного контенту, то це важка ситуація для компаній і я їм не заздрю. Тим не менш, я хвилююсь, що небезпечно давати недемократичним за своєю природою компаніям більше можлвостей регулювати свободу слова", - сказав виданню глава Фонду електронних кордонів США Джилліан Йорк.
Повідомляєтсья, що кількість матеріалів є викликом для компаній. Близько 400 годин відео з'являється на YouTube щохвилини. Сайт не вилучає ролики самостійно, а робить це лише після того, як хтось з користувачів надішле скаргу. Facebook повідомляє, що компанія намагається опрацьовувати такі звіти користувачів оперативніше.
Нагадаємо, посол Ізабель Дюмонд розповіла про ситуацію у Франції після терактів.
Коментарі