Ексклюзиви
Вівторок, 03 липня 2018 12:06

Не стали популярними - Facebook закриє 3 сервіси

Не стали популярними  - Facebook закриє 3 сервіси
Facebook "поховає" ще три сервіси. Фото: fdlx.com

Facebook закриє сервіси Moves, Hello і Тbh.

Зроблять це через низький рівень використання додатків. Усі дані користувачів видалять протягом 90 днів, повідомили в прес-центрі компанії.

Соцмережа створювала або перекуповувала сервіси протягом останніх 4 років. Moves - додаток для фітнес-трекінгу. Запустили його 2013-го. Facebook купила сервіс через рік.

Hello - додаток для Android, який об'єднував дані Facebook із контактною інформацією. Проблема полягала не тільки у відсутності аудиторії, але й його розвитку. Жодна програма не побачила покращення після запуску. Сервіси не оновлювали понад року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підписка на групи у Facebook може стати платною

Tbh - анонімний додаток для соціальних мереж, який дозволяв учням старших класів відправляти компліменти одне одному. Tbh оновлювався і навіть нещодавно запустив функцію обміну повідомленнями.

"Закриття цих програм дозволить краще визначити пріоритети своїх ресурсів. Тільки методом проб і помилок ми створимо для людей великий соціальний досвід", - повідомила компанія в блозі.

Facebook втратив свою популярність серед американських підлітків. Молодь частіше використовує YouTube, Instagram або Snapchat.

Зараз ви читаєте новину «Не стали популярними - Facebook закриє 3 сервіси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода