Бельгійський дослідник Мейті Ванхоф з Льовенського католицького університету заявив, що виявив вразливість в протоколі безпеки WPA2, який використовується при бездротовому з'єднанні Wi-Fi.
Таку заяву він розмістив на своєму сайті, детально описавши загрозу цього злому. За словами дослідника, зловмисники можуть легко скористатися будь-якими даними, паролями від соцмереж, даними кредитних карт, завантажити особисті фото та листування, повідомляє Радіо Максимум.
Знаючи цю вразливість, зловмисник, перебуваючи в зоні дії жертви, може скористатися цим методом, отримавши будь-яку інформацію, навіть зашифровану, – написав він.
Атакувати можна будь-яку сучасну, захищену Wi-Fi-мережу. Наприклад, хакер може заразити вебсайт вірусом-здирником.
За даними експерта, вразливість є в багатьох операційних системах і пристроях, включаючи Android, Linux, Apple, Windows, OpenBSD, MediaTek, Linksys і інші.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зможуть спілкуватися з американськими лікарями в реальному часі
Як заявляє дослідник, проблема криється в самому стандарті Wi-Fi, а не в його пристроях, тому будь-яка правильна реалізація WPA2 може бути схильна до хакерської атаки. Щоб убезпечити свою інформацію, фахівець рекомендує вчасно оновлювати нові версії програм із безпеки. А ось зміна паролю на Wi-Fi-з'єднанні, на жаль, не врятує від хакерських атак.
Коментарі