Часто курці ставлять перед собою питання: чи покращиться стан здоров'я, якщо зі звичайних цигарок перейти на електронну сигарету?
Її принцип полягає у випарюванні рідини для електронних сигарет. Курець вдихає, нікотин надходить у кров. Палячи таку сигарету, людина вдихає пар, а не дим. У парі немає продуктів горіння і смол, як у звичайних сигаретах. Тому таке паління є значно безпечнішим.
Рідина для електронних сигарет складається із безпечних речовин – харчового пропіленгліколю, харчового гліцерину, ароматизатора та нікотину. Пропіленгліколь і гліцерин забезпечують швидке випаровування та м'якість пари, яка вдихається. Ці речовини використовують у харчовій промисловості та косметології. Європейськими та американськими експертами визнані нешкідливими.
Хоча електронні сигарети до кінця не вивчені, близько мільйона курців США та півмільйона французів обрали саме їх. Люди переконані: вони значно безпечніші, ніж тютюнові. Помітили, що від них немає задишки та надмірного серцебиття. З кожним днем все більше їх клієнтів хочуть купити електронні сигарети .
"20 років викурював пачку сигарет у день. Дружина сварилася, бо у квартирі постійно відчувався запах нікотину. Сморід мене не турбував – я його просто уже не відчував. Але в знаки давалися проблеми зі здоров'ям – важко було підійнятися по сходах, постійна аритмія. Вирішив спробувати електронну сигарету. Смак нічим не відрізняється. Але почуваюся здоровішим, дружина задоволена. Та й для сімейного бюджету економія – на тютюнові сигарети витрачав значно більше коштів", – розповідає киянин Максим Гончаревич.
При тому виробники електронних сигарет занепокоєні: їх продукцію можуть заборонити. Не через шкоду на стан здоров'я людини. Просто вплив тютюнових компаній надто великий. З боку виробників електронних сигарет вони відчувають серйозну конкуренцію. Тютюнові компанії зараз переживають не найкращі часи: ціни підіймаються, продаж падає. З кожним днем все більше їх клієнтів хочуть купити електронні сигарети
Коментарі