Вівторок, 29 квітня 2008 21:11

Вчені відкрили алергію на плеєри та мобільні телефони

Мобільні пристрої можуть бути причиною алергії, повідомляє хірург Тодд Резенгарт (Todd Resengart) з університету Stony Brook у Нью-Йорку (США).

Резенгарт упевнений, що електромагнітне випромінювання портативних плеєрів і стільникових телефонів негативно діє на людей із чутливою шкірою. Зокрема, воно може бути причиною появи висипки. В алергиків стільниковий телефон або плеєр може підсилювати чутливість до алергенів.

Також доктор Резенгарт підкреслив, що нікель, що міститься в батареях і корпусах стільникових телефонів і плеєрів, сприяє виникненню шкірного дерматиту.

Деякі дослідники раніше заявляли, що електромагнітне випромінювання мобільних телефонів негативно відбивається на здоров"ї користувачів і може стати причиною раку.

Однак наприкінці 2006 року датські вчені провели дослідження на більш ніж 400 тисячах стільникових абонентів і довели, що використання мобільного телефону не сприяє виникненню ракової пухлини, повідомляє Освітній портал.

Зараз ви читаєте новину «Вчені відкрили алергію на плеєри та мобільні телефони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода