Субота, 28 червня 2008 16:44

Чому ми закриваємо очі під час поцілунку?

Чому ми закриваємо очі під час поцілунку?
Цілуватися приємно і корисно, з цим ніхто не сперечається.

Але дотепер багато учених намагаються відповісти на питання, чому більшість людей під час поцілунку закриває очі. Своїми міркуваннями із цього приводу поділився сінгапурський дослідник Yau Che Ming, професор Національного Інституту Освіти.

Згідно з однією його версією, під час поцілунку людина відчуває велике емоційне навантаження, і щоб його зменшити, вона закриває очі (хоча часто вважають, що, закриваючи очі, ті, хто цілуються, концентруються на своїх ніжних почуттях, не відволікаючись на зовнішні подразники).

Інша версія ученого полягає у візуальному сприйнятті людиною свого партнера: при такій близькій відстані обличчя улюбленої людини розпливається, а деякі частини його обличчя навпаки стають занадто чіткими. Часто, таке візуальне сприйняття викликає неприємні відчуття, і в даному випадку закриті очі використовуються як природна ширма, повідомляє Обзор.

Зараз ви читаєте новину «Чому ми закриваємо очі під час поцілунку?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода