Для того, щоб швидко запам'ятовувати - необхідно сформулювати тему для вивчення, визначити білі плями, придумайте історію і поділитися нею з друзями та не відкладати на завтра.
Необхідно коротко сформулювати задачу, написавши все, що знаєте з цієї теми. Висловлювати думки потрібно як з дитиною, не готовою до сприйняття складних термінів і незрозумілих міркувань.
Наступним кроком є аналіз інформації. Варто пов'язати всі елементи в єдину систему, використовуючи малюнки, графіки і діаграми.
Скласти перелік білих плям, а також термінів, які є незрозумілі та почати їх дослідження. Завжди необхідно записувати нові знання, не забуваючи про стислість і простоту викладу, радить фізик зі світовим ім'ям, нобелівський лауреат, один з авторів квантової електродинаміки - Річард Фейнман.
Коли інформація буде вивчена в необхідному обсязі, з'єднайте її в цікаву історію. Якщо ви поділитеся своєю історією з реальними людьми, то зможете закріпити отримані знання на будь-якому етапі навчання. Зберіть своїх знайомих або друзів і влаштуйте освітню міні-лекцію, розповідає ukr.media.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, щоб дитина не стала вигнанцем у школі: поради психолога
Цей метод допоможе запам'ятати накладаючи черговий пласт невідомої інформації на вже наявний фундамент минулого досвіду і сформований раніше світогляд.
За допомогою методу Фейнмана можна відносно швидко розібратися в будь-якій області знань і надовго запам'ятати нову інформацію, яку ви задумали опанувати.
Коментарі