Ексклюзиви
Понеділок, 26 жовтня 2020 06:41

На "Інтерагро" покажуть новинки техніки

Автор: INTERAGRO.IN.UA
  У ­виставці візьмуть участь майже сто компаній. На ­Заході очікують до 10 тисяч відвідувачів
У ­виставці візьмуть участь майже сто компаній. На ­Заході очікують до 10 тисяч відвідувачів

Із 28 по 30 жовтня у Києві пройде міжнародна сільськогосподарська виставка "Інтерагро 2020". Майже 100 компаній представлять новинки техніки та обладнання для аграрного сектора.

— На виставці підсумовують сільськогосподарський рік і планують роботу на новий сезон, — каже директор заходу Сергій Висоцький, 59 років. — Цьогоріч учасники презентують останні розробки тракторів, комбайнів, ґрунтообробну й посівну техніку.

Уперше покажуть комбінацію бункера для внесення добрив з глибокорозпушувачем чеського виробництва. Таке поєднання дозволяє вносити добрива одночасно з глибоким рихленням ґрунту. Технологія економить паливо під час обробітку. Використання добрив стає ефективнішим, порівняно з класичним розкидачем. Також презентують нові сівалки, дисколаповий агрегат і міжрядний культиватор. Окрім техніки, компанії представлять новинки засобів захисту рослин, насіння та добрива.

На заході проведуть міжнародний конкурс найкращих інноваційних рішень у сільськогосподарській техніці й обладнанні. Цьогоріч подали понад 20 заявок на участь у п'яти номінаціях.

На виставці очікують до 10 тис. відві­дувачів. Заплановані бізнес-форуми й конференції.

Зараз ви читаєте новину «На "Інтерагро" покажуть новинки техніки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі