Ексклюзиви
Субота, 04 травня 2019 03:28

Пілея пеперомієвидна любить неглибокий горщик та фільтровану воду
4

Піллея любить яскраве розсіяне світло. Та її листя може згоріти під прямим сонячним промінням. Влітку рослину можна виносити на балкон, або тримати у саду.
Фото: Анна-Лілія КОКОРА
Глибокий горщик рослині не потрібен. Грунт почне закисати, і може спричинити інфекції та загнивання коренів. На дно обов'язково насипати дренаж.
До грунту півлея пеперомієвидна не вибаглива. Важливо влітку, раз в тиждень, підживляти її добривом.
Пілея пеперомієвидна представниця родини Кропив'яні. Загалом їх налічується 400 видів.  Є однорічні та багаторічні рослини, трав'янисті або чагарники. Ростуть у тропіках, але добре почувають себе й на підвіконнях українських квартир.

Пілея пеперомієвидна представниця родини Кропив'яні. Загалом їх налічується 400 видів.

Є однорічні та багаторічні рослини, трав'янисті або чагарники. Ростуть у тропіках, але добре почувають себе й на підвіконнях українських квартир.

Піллея любить яскраве розсіяне світло. Та її листя може згоріти під прямим сонячним промінням. Влітку рослину можна виносити на балкон, або тримати у саду. Взимку, важливо, аби температура повітря не опускалась нище 10 градусів тепла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як омолодити та розмножити драцену

Любить рясний полив, але важливо рослину не заливати. Від надмірної вологи коріння може загнити. Ще одна особливість пілеї пеперомієвидної - поливати її потрібно лише фільтрованою, або відстояною водою. Інакше забарвлення листя буде нерівномірна. Пілею можна обприскувати теплою водою. Від цього рослина ростиме швидше.

Глибокий горщик рослині не потрібен. Грунт почне закисати, і може спричинити інфекції та загнивання коренів. На дно обов'язково насипати дренаж. Це може бути річковий камінь, товчена цегла. До грунту пілея пеперомієвидна невибаглива. Важливо влітку, раз в тиждень, підживляти її добривом.

Розмноження можливе живцюванням і насінням. Насінням може розмножуватися самостійно. Живці пускають коріння або в пухкому ґрунті, в піску, або у воді.

Заміокулькас чорний, або як ще його називають Raven (чорний ворон) рідкісна голонасіннєва рослина. Особливий своїм забарвленням. Його листя чорне.

Зараз ви читаєте новину «Пілея пеперомієвидна любить неглибокий горщик та фільтровану воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 172
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути