Живі картини зараз у тренді. Їх легко зробити самому. Вони не тільки прикрашають приміщення, а й очищають повітря.
У таких композиціях потрібно грамотно поєднати види. Цікаво виглядають сукуленти разом із тонколистими рослинами. Також у картину добре вписується зигокактус, драцена, делосперма та ріпсаліс. Ця зелень створює ефект тропічного лісу.
Етапи роботи:
1. Збити ящик із дерев'яних полакованих планок завширшки 6–7 см.
2. До них прикріпити скобами металеву сітку, яка фіксуватиме рослини в потрібному положенні. Зі зворотного боку вкрутити гачки для мотузки. За неї повісити на стіну.
3. На дно розмістити мох-сфагнум, у якого корені перетворюються на торф. Він робить ґрунт пухким, так у нього глибше проникають дрібні корінці й довше зберігають вологу.
4. На мох засипати землю й обприскати водою. Зверху знову покласти трохи моху та шматки поролону. Вони стримуватимуть ґрунт від висипання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Садовий декор із сукулентів: показали вражаючі фігури
5. Спочатку садити великі рослини, а тоді дрібніші. Біля кожної землю втрамбовувати олівцем. Темні рослини чергувати зі світлими.
6. Пальцями розсунути мох. Коріння рослини поставити у землю і мох зсунути назад. Після посадки картина має лежати два тижні. Так рослини вкореняться і спресується ґрунт. А тоді можна вішати.
7. Доглядати за "живою" картиною неважко. Потрібно повісити на світле місце та поливати з пульверизатора двічі на місяць. Для цього раз на місяць обдути рослини від пилу феном на холодному режимі.
Кордоліну часто плутають з драценою. Але в кордоліни ширші листки і різнокольорві вкрапленнями залежно від виду. Базовий колір кордилін — насичений зелений з білими, жовтими, кремовими, червоними, бузковими та рожевими візерунками.
Тепло та висока вологість — головні фактори для хорошого росту кордиліни в домашніх умовах чи офісах. У решті питань рослина невибаглива.
Коментарі