Восени добре висадити деякі види квітів, щоб навесні вони потішили своїм цвітінням.
Пізній осінній посів квітів на зиму має декілька переваг. Такі квіти не вимагають особливого догляду. Зацвітуть уже на початку весни, пише tsn.
Мають стійкість до заморозків і низьких температур.
Не потребують особливого догляду: не потрібно морочитися із розсадою.
Квіти, висаджені восени, які витримають зимовий холод і не загинуть, зацвітуть на три тижні раніше, ніж ті, які висаджені весною.
Квіти пізнього осіннього садіння вберуть більше вологи, оскільки їхні корені сидять значно глибше, ніж у молодих весняних рослин.
Рослини, які посаджені восени, мають більшу стійкість до хвороб і шкідників.
Пізніє садіння квітів забезпечує міцність коренів та активне зростання навесні.
Які квіти найкраще садити восени
Весняні цибулинні квіти. Тюльпани, нарциси, крокуси, проліски та мускарі. Ці рослини додаватимуть краси та світла до вашого саду навесні, коли інші квіти ще не цвістимуть, оскільки пізнє садіння дає можливість цим квітам раніше зацвісти. Необхідно посадити цибулини квітів на рекомендовану глибину, зазначену на пакуванні, і добре полити. Також можна додати мульчу, щоб краще захистити від холоду.
Жоржини мають різнобарвні яскраві квіти й соковите зелене листя. Якщо їх посадити пізно восени, це допоможе забезпечити зимовий захист для коренів і підготує рослину до активного зростання навесні. Жоржини необхідно садити, частину кореневої системи залишивши над землею, під час висаджування треба добре полити рослину.
Лілії та іриси. Пізнє осіннє садіння допоможе цим квітам активувати свій розвиток і швидке зростання навесні. Вони стануть особливою витонченою прикрасою для вашого саду. Лілії та іриси необхідно посадити на рекомендованій відстані одне від одного і добре полити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не забудьте про часник: що роблять в саду та на городі в жовтні
Літні рослини – мальви. Пізнє осіннє садіння мальв перед зимою допоможе рослинам раніше зацвісти навесні. Вони принесуть до саду красу й колір ще на ранній стадії вегетативного періоду. Висівати насіння потрібно на глибину близько один-два сантиметра і добре полити.
Гіацинти, айстри та чорнобривці можна садити протягом місяця і наприкінці. Також цей період підійде для висадження багаторічних квітів: півоній, гортензій, дельфініумів, маргариток і незабудок.
Троянди. Кущі троянд потрібно висаджувати від третьої декади вересня і до середини жовтня, щоб квітка встигла вкоренитися до заморозків. Посаджені на зиму троянди треба в листопаді підгорнути, а на зиму накрити агроволокном.
В осінній період висаджують різні квіти. Але окрасою саду є троянди. Щоб вони без проблем перезимували, квітникарям потрібно врахувати кілька нюансів при посадці.
Зверніть увагу на шість правил, коли висаджуєте троянди восени.
Коментарі