Ексклюзиви
Понеділок, 19 січня 2009 18:30
Микола Рябчук
Микола Рябчук
Микола Рябчук

Прополіскування мізків

 

Мій товариш недавно зателефонував до брата в Росію. По хвилині мовчання брат відповів:

— Что вы там нам газ перекрываете?

— Тобто? — здивувався товариш. — Я думав, навпаки...

— Ты это брось. Вы еще допляшетесь под американскую дудку!

— Та Бог із ним, брате. Маємо через кількох шахраїв у Києві та Москві сваритися?..

— Да-а-а, — сказав брат, — вижу, вам там мозги изрядно промыли!..

Остання фраза неабияк мене заінтригувала. Я ввімкнув телевізор, якого взагалі-то з міркувань гігієни намагаюся не дивитися. На всіх каналах українцям прополіскували мізки — як не Симоненко з Богословською, то Бойко з Корніловим. І всі в один голос критикували чужий уряд і захищали свій, рідний.

На одному каналі каже Медведєв, а на другому — Путін

Утомившися від цього прополіскування, я перейшов на російські канали і там прилучився до правдивого плюралізму. На одному Медведєв каже: "Украина ворует газ", а на другому Путін каже: "Нет, тырит". На одному Медведєв: "Будем принуждать к миру", а на другому — Путін: "Замочим в сортире!". Зюганов каже "принуждать!", а Жириновський — "мочить!".

Справді, подумав я, далеко нашому антинародному режимові до їхньої суверенної демократії. Отож телефоную товаришеві й кажу:

— А зізнавайся-но, вражий сину, які це ти телеканали дивишся?

— Ніяких.

І тут я збагнув усю хитрість підступних америкосів! Вони прополіскують нам мізки тишею! Досить натиснути кнопочку — і весь плюралізм по-московськи й по-київськи пропадає. Залишається лише нечутна й невидима, а тому особливо небезпечна американська пропаганда!..

Зараз ви читаєте новину «Прополіскування мізків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода