17 січня у Вінниці урочисто закрили головну ялинку міста. Попрощатися із зеленою красунею зібралися кілька сотень жителів та гостей міста. Чи не головною подією вечора стало підведення підсумків веселого конкурсу "Battle City". Всього у Резиденції Дідуся Мороза зареєструвалися 115 учасників, проте до фіналу пройшли лише 12 найкращих, які змагалися у трьох вікових категоріях.
Щоб отримати бажані призи, конкурсантам довелося пройти чимало випробувань на час і швидкість: зібрати розсипані кульки, закинути м'яч у волейбольне кільце, попрактикуватися у тенісі, підняти штангу та розламати навпіл яблуко.
Переможцем у молодшій віковій групі став Ілля Здирка, він отримав у подарунок сучасний смартфон. Здобув першість у середній вікові категорії Олег Гурніцький – йому дістався планшет. Виборов лідерство серед старших багаторазовий чемпіон зі стріт-воркауту Віталій Ворохоб, за це Дід Мороз вручив йому плазмовий телевізор.
Віталій розповів кореспонденту Gazeta.ua, що спеціально до конкурсу не готувався.
"Баскетбол, наприклад, для мене став новинкою. Оскільки я займаюся стріт-вокраутом, а це силові вправи, то фізичну підготовку маю. Захотілося взяти участь, щоб показати всім важливість здорового способу життя та хорошої фізичної форми. Приємно отримувати такі призи. У нас з хлопцями є своя зала для тренувань, залишу телевізор там. Будемо дивитися виступи інших спортсменів і набиратися досвіду", - зазначив конкурсант.
По закінченню змагань присутні мали можливість подивитися захопливі шоу-програми професійних фаєрів.
Музичним наповненням вечора стали виступи гуртів "Larus", "Band-R-Band" та "Серце Дженніфер".




















Коментарі