середа, 02 вересня 2020 17:15

У місті за 4 роки збудували 5 дитсадків

У місті за 4 роки збудували 5 дитсадків
Новий садочок у Хмельницькому збудували менше, ніж за 2 роки. Фото: khm.gov.ua

У Хмельницькому відкрили новий дошкільний заклад у районі, де роками мусили обходитись без садочка. Урочисте відкриття відбулось 1 вересня.

"Новий дитсадок № 2 "Соколятко" у мікрорайоні Лезневе збудований менше, ніж за два роки за ініціативи батьківської громади. Його відвідуватимуть понад 140 дітей.Дотепер жодного дошкільного закладу у Лезневому не було. Це вже п`ятий дитсадок за останні 4 роки, зведений у Хмельницькому за кошти міського бюджету", - йдеться на сайті Хмельницької міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заробітки на коронавірусі: няні підвищили розцінки після оголошення карантину

Вартість будівництва та сучасного обладнання у дитсадку — 39 мільйонів гривень.

У Тернополі дитячий садок №6 на вулиці Протасевича, закрили на карантин через спалах коронавірусу.

Зараз ви читаєте новину «У місті за 4 роки збудували 5 дитсадків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути