Ексклюзиви
Середа, 01 листопада 2017 11:39

Розпочався конкурс для юних журналістів

Розпочався конкурс для юних журналістів
Розпочався конкурс для юних журналістів "Молоде перо – 2017". Фото: http://vitvesti.by

Для юних журналістів Вінниччини стартував конкурс "Молоде перо – 2017". Його традиційно організовує кафедра журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю Вінницького педуніверситету.

Щоб взяти участь, необхідно написати портретний нарис про досягнення відомого або невідомого земляка. Героями можуть бути краєзнавці, вчителі, лікарі, співаки, поети, художники. Люди, які досягли значних результатів у власній сфері.

Необхідно показати значення героя нарису в історії української держави, його вплив та внесок в економіку, політику, культуру, науку. А також на інші сфери суспільного життя рідного села, міста, області, України, Європи чи світу, повідомляє Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка з казковим номером пройшла у півфінал польського шоу

До участі у конкурсі на найкращу розповідь запрошуються учні 9-11 класів усіх шкіл Вінниччини.

Мова робіт українська. Текст - до 2 сторінок А4 (шрифт – "Times New Roman", 14 кегль). Його потрібно надіслати на електронну поштову скриньку [email protected] разом із анкетою, де вказане прізвище, ім'я, по батькові, навчальний заклад, клас, електронна адреса, контактний телефон.

Про фінал конкурсу та нагородження повідомлять електронним листом чи телефоном. Переможці будуть відзначені дипломами та пам'ятними подарунками.

Надсилати роботи можна з 01 листопада до 01 грудня 2017 року. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 067-97-417-52.

Наша адреса: м. Вінниця, вул. К. Острозького, 32, головний корпус, кімн. 334, 336

Зараз ви читаєте новину «Розпочався конкурс для юних журналістів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі