субота, 18 липня 2015 17:30

Путін досі погрожує мене вбити – Саакашвілі

Путін досі погрожує мене вбити – Саакашвілі
Фото: REUTERS

Екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі каже, що російський лідер Володимир Путін досі погрожує його вбити.

Про це чинний голова Одеської облдержадміністрації написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я першим учинив озброєний опір Путіну, за що він досі публічно погрожує мене вбити", - заявив Саакашвілі.

Водночас, коментуючи призначення Марії Гайдар своїм заступником, він наголосив: "Поруч зі мною ніколи не зможе працювати людина навіть із натяком на двозначну позицію щодо територіальної цілісності України. Навпаки, все, що підриває Путіна, - це на користь Україні і наближає нашу перемогу".

Нагадаємо, напередодні керівник Одеської області Михеїл Саакашвілі представив свого нового заступника - російського опозиційного політика і громадського діяча Марію Гайдар. За його словами, вона опікуватиметься соціальною сферою.

 

Я першим учинив озброєний опір Путіну за що він досі публічно погрожує мене вбити. Поруч зі мною ніколи не зможе працюва...

Posted by Mikheil Saakashvili on 18 липня 2015 р.

 

Зараз ви читаєте новину «Путін досі погрожує мене вбити – Саакашвілі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути