Екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі каже, що російський лідер Володимир Путін досі погрожує його вбити.
Про це чинний голова Одеської облдержадміністрації написав на своїй сторінці у Фейсбук.
"Я першим учинив озброєний опір Путіну, за що він досі публічно погрожує мене вбити", - заявив Саакашвілі.
Водночас, коментуючи призначення Марії Гайдар своїм заступником, він наголосив: "Поруч зі мною ніколи не зможе працювати людина навіть із натяком на двозначну позицію щодо територіальної цілісності України. Навпаки, все, що підриває Путіна, - це на користь Україні і наближає нашу перемогу".
Нагадаємо, напередодні керівник Одеської області Михеїл Саакашвілі представив свого нового заступника - російського опозиційного політика і громадського діяча Марію Гайдар. За його словами, вона опікуватиметься соціальною сферою.
Я першим учинив озброєний опір Путіну за що він досі публічно погрожує мене вбити. Поруч зі мною ніколи не зможе працюва...
Posted by Mikheil Saakashvili on 18 липня 2015 р.




















Коментарі
2