Субота, 13 січня 2018 04:22

Прогнилі машини, болти у хлібі, таргани - працівник хлібзаводу приголомшив умовами роботи
7

Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи. На фото: Дозатор рідких компонентів який подає сольовий розчин для приготування тіста на хліб і батони.
Фото: фото надане Володимиром Мельником
Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи
Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи
Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи
Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи
Колишній працівник хлібзаводу шокував умовами роботи

Колишній працівник хлібзаводу показав умови праці, які просякнуті антисанітарією.

Чоловік опублікував у Facebook фото, які він робив протягом минулого року. На знімках чітко видно прогнилі діряві машини, в яких возять хліб, надвірні туалети, безліч тарганів на стінах та поржавіле застаріле обладнання.

"Неприпустимо, щоб на хлібзаводі бігали таргани. Їм сфотографував в цеху, де печуть хліб. Хліб, який бракований, сушать зверху на печах насипом, а потім мелять на панірувальні сухарі", - каже Gazeta.ua Володимир Мельник. Працював на хлібзаводі в 2016-2017 роках слюсарем контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Звільнився, бо не схотів працювати на півставки або вантажником.

Для працівників не облаштований душ у цехах. Він є лише у адмінприміщенні для офісних працівників.

"Якщо хтось з робочих просить чи замінити обладнання чи покращити умови роботи, він відказує, що немає грошей. Я одного разу попросив купити мені наколінники. Мені доводилося повзати на колінах під піч, то він їх не купив", - додає чоловік.

Світлини викликали обурення серед користувачів соцмереж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Общипані індики і перемерзлі поля" – українець відзняв жахливі умови роботи в Польщі

Підприємство "Козятинхліб" випікає 48 найменувань хлібобулочних виробів та 39 — кондитерських, які пройшли державну атестацію.

Постачає свою продукцію в 14 районів 3 областей - Вінницьку, Житомирську та Київську.

Його продукція увійшла в Книгу рекордів України в 2014 році. Працівниці спекли гігантську калиту. Це кругла пшенична паляниця довжиною 1 м 28 см та шириною 1 м 1 см. Її вага 310 кг.

Зараз ви читаєте новину «Прогнилі машини, болти у хлібі, таргани - працівник хлібзаводу приголомшив умовами роботи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі