У селі Супрунівка на Полтавщині живе 10-кілограмовий кіт британської породи Марік. За ним доглядають Юрій Шматко з дружиною Людмилою.
Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Марік щодня прокидається о 5-й ранку.
"Якщо його ігнорувати - шумітиме на всю хату. Сніданок без м'яса для нього не існує. Даю сиру свинину чи курятину, грамів сто. На десерт - кілька жмень сухого корму "Роял Канін". Тоді він задоволений влягається відпочивати. Продукти йому купуємо якісні. Сирок тільки фірми "Весела корівка", твердий - обов'язкового із натуральних інгредієнтів. М'ясо - найсвіжіше. Беремо собі, і йому відрізуємо. Даємо таблетки від глистів, тому м'ясо не варимо. Дуже любить голубці і оливки. Ще даємо плавлені сирки, по 2 на день. Має велику вагу, бо вживає хороші продукти, та і стерилізація вплинула. Їсти сиплемо разів два-три на день", - розповіла Людмила Володимирівна.
Місячного Маріка приніс додому син Владислав.
"Купив у Полтаві в однієї жінки, яка розводить британців. Має на тварин документів. Марік завжди домагається свого. Не любить надто велику увагу. Зазвичай весь день лежить на ліжку чи вікні, спостерігає за пташками. Скучає, коли залишаємо вдома самого. Нічого не їсть і не п'є. Дивиться з образою, коли повертаємося. Завжди чекає мене з роботи. В один і той же час сідає біля дверей, нявкає. Боїться крику. В такому разі залазить під шафу і за всіма спостерігає. Коли приходять гості, за всіма ретельно спостерігає. За деякими людьми може навіть ходити по п'ятах", - додала хазяйка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали рідкісних новонароджених тигренят
Купають Маріка раз на рік, воду переносить терпляче. Щодня вичісують шерсть. На вулицю не випускають.
Кішка Еллі належить до числа небагатьох тварин, які страждають на вітіліго. Це рідкісне захворювання, за якого через руйнування клітин меланіну відбувається втрата природної пігментації. Хворіє на вітіліго лише 1% людей. Серед тварин ця патологія зустрічається ще рідше.
Коментарі