четвер, 05 липня 2018 03:28

61-річна українка встановила рекорд у кількасот кілометровій дистанції

Ольга Стадник перемогла у чемпіонаті України з 48-годинного бігу

На чемпіонаті України з 48-годинного бігу львів'янка Ольга Стадник посіла перше місце серед жінок віком 60+, пробігши 250 км. Як інформує Львівський обласний центр здоров'я "Спорт для всіх", вона встановила рекорд України у цій категорії.

Загалом Львівщину представляли троє спортсменів, 61-річна Ольга Стадник, 69-річна Лариса Лабарткава та 44-річний Олексій Сикал. За 48 годин Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 км та отримала золоту медаль, Лариса Лабарткава пробігла 229,037 км, отримавши срібло, а Олексій Сикал подолав 161,786 км.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли вибороти "срібло" чемпіонату, поступившись марафонцям з м. Києва. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей України, а також учасники з Білорусі, Чехії, Естонії та Польщі.

Лариса Лабарткава зі Львова зайняла друге місце серед жінок на 48-годинному пробігу "Самоподолання" у Білорусі.

Зараз ви читаєте новину «61-річна українка встановила рекорд у кількасот кілометровій дистанції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua