Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 липня 2007 07:00

Установили перший термінал поповнення мобілок

У приміщенні автовокзалу в Полтаві на вул. Великотирнівській, 7 з"явився перший в області термінал самостійного поповнення рахунку телефонів. Клієнти операторів "Білайн", "Київстар", "Діджус", "Мобілич" можуть покласти собі на мобільний від 1 до 200 грн за одну операцію.

До червоного терміналу заввишки 1,5 м підходить бухгалтер із  Кременчука 30-річний Олександр Овсяний. У Полтаві він проїздом. Дістає телефон "Нокія", підключений до "Київстару".

— Підійшов із цікавості. У Кременчуці таких ще не бачив, — каже Овсяний.

Натискає пальцем на екран, набираючи свій номер телефону. Система "зависає". Після перезапуску знову набирає номер. На дисплеї з"являється допоміжна інформація. Система повідомляє, що такий номер обслуговується. Після цього в отвір потрібно вставити купюру, яка відповідає сумі поповнення рахунку. Овсяний дістає 2 грн.

— А якщо не поповнить, що тоді робити? — перестраховується чоловік.

Із другого отвору з"являється чек з інформацією про оператора, що надає послуги, та виконану операцію. Овсяний перевіряє стан рахунку. На нього вже перераховано 2 грн.

Термінал належить київській мережі "Автопей".

Зараз ви читаєте новину «Установили перший термінал поповнення мобілок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода