Ексклюзиви
Четвер, 18 вересня 2008 20:41

Пошукова служба "ГПУ"

Шукаєте рідних і близьких людей, колишніх однокласників чи одногрупників, з якими втратили зв"язок, — тоді надсилайте свої історії, фотографії до "Пошукової служби "ГПУ". Вкажіть зворотну адресу, контактні телефони. Ми зв"яжемося з вами, коли людина відгукнеться.

Листи надсилайте на адресу: "Пошукова служба "ГПУ", Полтавська редакція "Газети по-українськи", вул. Гоголя, 20а, м. Полтава, 36011.

Якщо ви побачили знайоме прізвище, будь ласка, скажіть людині, яку розшукують, чи повідомте в редакцію.

Поки що приймаємо оголошення про пошук людей на Полтавщині, Вінниччині та Львівщині.

Лисенко Олександр Євгенович шукає в Полтаві свого батька Лисенка  Євгена Олександровича:

"Мені 27 років. Народився 8 липня 1981-го в місті Речиця в Білорусі. Коли мені був рік, батьки розлучилися. Батько поїхав. Більше я його не бачив Будь ласка, допоможіть знайти батька, адже прошло 27 років, а я так і не знаю свого батька".


Сергієнко Тетяна Анатоліївна шукає в Полтаві Маляра Миколу Івановича, 1960 р. н.:

"Шукаю своє колишнє кохання. Історія почалася 1987 року в Полтаві. Все було, як і в інших: познайомилися, кохали одне одного. Від того кохання народився син Женя, якому зараз 20 років. Та щастя було коротким. Ми розійшлися, коли дитина була грудною. Більше ніколи не спілкувалися. Пройшло багато років, а почуття не згасли. Особливо син хоче познайомитися з батьком. Ми зараз живемо у Франції, тому самим розшукати його немає змоги. Чула, у нього є автомагазин. Але чи це так, точно не знаю. Хочеться дізнатися, як він живе, чи все з ним у порядку".

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода