Четвер, 26 червня 2008 19:55

Павло Кучер повісився перед вікнами дружини

13 червня на вул. Уточкіна в Семенівці на дереві знайшли тіло 60-річного місцевого пенсіонера Павла Кучера. Напередодні чоловіка не пустила додому його цивільна дружина Ольга Козирська.

— Паша жив з Ольгою в її квартирі у п"ятиетажці, — розповідає місцева жителька. Називатися не хоче. — У неї від першого шлюбу є син Сергій. Разом мали спільного сина. Хлопець інвалід з дитинства. Це був єдиний шлюб Кучера.

Сусідка говорить, Павло часто випивав. Ольга через це кричала на нього. Виганяла з дому. Узимку чоловік нерідко ночував у комірчині для велосипедів.

Інколи, коли Ольга не пускала його додому, він отримував пенсію та їхав до племінників у Росію. Там жив деякий час.

За кілька днів до самогубства вкотре повернувся з Росії. Скликав друзів та відзначав повернення у дворі. П"яний пішов додому. Дружина не пустила. Тоді він повісився навпроти вікон її квартири.

Знайшов Павла син Ольги Сергій. Він мешкає окремо. Уранці навідався до матері.

Після експертизи Ольга відмовилася забирати й ховати тіло. Міліція повідомила племінника Кучера. Той приїхав та забрав небіжчика до Росії, де й поховав.

Зараз ви читаєте новину «Павло Кучер повісився перед вікнами дружини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода