Четвер, 03 липня 2008 18:24

На пляжах Кременчука заборонили купатися

Тиждень тому санепідемстанція Кременчука заборонила купатися на пляжах міста.

— На центральному пляжі у воді виявлено 240 тисяч кишкових паличок на один літр при нормі п"ять тисяч, — каже головний санітарний лікар міста Віктор Акімов, 62 роки. — Цей показник перевищує норму вмісту бактерій для відкритих водойм у 48 разів.

Одна з причин забруднення — скидання фекальних стоків.

— Перед тим як потрапити до нас, Дніпро протікає через Київ, Канів, Черкаси, Світловодськ, — продовжує чоловік. — У річку попадають стічні води. Також у мене є припущення, що зі стічної труби в районі Затону витікають фекалії. Та й вода у Дніпрі вже починає цвісти.

Пляжі не відкриють, доки річка не буде відповідати санітарним нормам.

— Зробити воду чистішою може навіть таке явище як дощ, — каже Акімов. — Він сам чистий і може розбавити річкову воду.

У Полтаві якість води на пляжах міста, за словами головного санітарного лікаря міста Анатолія Журавльова, поки що в межах норми:

— Ворскла брудна тільки нижче готельного комплексу "Турист". Але там немає облаштованих пляжів. Забруднення буває до ста тисяч кишкових паличок на літр води. Нижче "Туриста" є випуск ливневої каналізації і спостерігається застій води.

Зараз ви читаєте новину «На пляжах Кременчука заборонили купатися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода