середа, 11 червня 2008 18:28

Хлопців відбирали на змагання з регбі в Англії

Чотири дні з 3 по 7 червня на стадіоні в Миргороді проходив чемпіонат України з регбі серед 14–15 річних юнаків. Змагалися команди з Донецька, Києва, Феодосії, Кривого Рогу, Одеси, Миргорода, Харкова.

Регбі — силовий вид спорту, який включає в себе боротьбу та біг. В Україні клуби регбі існують 45 років.

— У 2012-му регбі включать в олімпійську програму, — розповідає головний тренер збірної України Сергій Мина, 42 роки. — В Європі спортсмени отримують до ста тисяч доларів у місяць. У нас грають на любительському рівні.

Призи, кубки, зарплатню суддів оплатила федерація. Проїзд, харчування, проживання команд організовано за кошти клубів.

На чемпіонат приїхав представник міжнародної федерації регбі з Лондона. Кожен рік федерація виділяє для команд регбі України форму, м"ячі, екіпіровку. В Україну представник приїхав, щоб познайомитися із командами, зробити фотографії з чемпіонату. Їх повезе в штаб-квартиру в Англії. Незабаром там виступатимуть багато українських спортсменів із цьогорічного чемпіонату.

Чемпіоном України з регбі цього року стала команда "Тигри Донбасу". Срібло дісталося київській команді "Політехнік". Бронзові медалі завоювала  команда "Море" з Феодосії. Миргородська команда з регбі "Україна" посіла останнє місце.

Торік на чемпіонаті України з регбі в Феодосії донецька команда "Тигри Донбасу" виборола друге місце.

Зараз ви читаєте новину «Хлопців відбирали на змагання з регбі в Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua