понеділок, 12 грудня 2011 05:15

Город до 25 соток можна не приватизовувати

"У мами в Миргородському районі біля хати є 35 соток городу. Чи треба приватизувати цю ділянку, аби не забрали?"

Ольга Яценко, 42 роки, Лубни

— Земельну ділянку до 25 соток вважають цілісною і надають для обслуговування будинку. Це ділянка, на якій розташовані будинок та прилегла до нього територія, — пояснює Григорій Шарий, 50 років, з Держкомзему в Полтавській області. — Навіть якщо вона не засвідчена державним актом, проблем не виникне. Тим більше, якщо ця землевласність сформована більше 15 років. Коли ж людина захоче продати, подарувати чи передати у спадок земельну ділянку разом із нерухомістю, то потрібний державний акт на право власності.

Якщо земельна ділянка перевищує 25 соток, додаткову площу рахуватимуть як для городництва, садівництва чи особистого селянського господарства. І вона йде окремим приватизаційним актом і посвідчується державним актом на право власності.

Зараз ви читаєте новину «Город до 25 соток можна не приватизовувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути