Ексклюзиви
Понеділок, 21 квітня 2008 16:25

Євген Уткін шостий рік садить дерева

66-річний Євген Уткін із райцентру Лохвиця шостий рік поспіль скликає навесні місцевих жителів. Вони висаджують дерева на пустирі в урочищі Лазірки.

— Цього року я запрошував прийти не лише друзів та знайомих. Дав оголошення в місцевій пресі. Та прийшло всього троє. Добре, що знайшлися такі небайдужі, хоч і небагато, — каже Уткін.

Чоловік шкодує, що з 80 каштанів, посаджених за попередні п"ять років, вціліло лише 35. Решту зламали місцеві або зачепили ті, хто косив траву.

— Займаюся цим за покликом душі, адже якщо організовувати роботу через владу, вона буде примусовою. Хай зараз ніхто не зверне увагу, та нащадки будуть вдячні, — веде далі Уткін.

Саджанці він заготовив напередодні. Викопав неподалік, у нижньому ярусі лісу. У неділю, 13 квітня, посадили з друзями п"ять лип, шість черемх, чотири ліщини, дві шовковиці і три кущі барбарису.

До Лазірок часто виїжджають на пікніки місцеві жителі.

— Соромно за людей, що дозволяють собі залишати тут сміття та нищити дерева, — зауважує 38-річний Валерій Ковтун, який також садив ліс. — Добре було би направити сюди для продовження озеленення і прибирання працівників різних організацій та установ.

На початку квітня березовий гай поряд із урочищем прибирали місцеві медики.

Зараз ви читаєте новину «Євген Уткін шостий рік садить дерева». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода