У Польщі в автокатастрофі загинув видатний польський політик, колишній міністр закордонних справ Броніслав Геремек.
Професор Геремек загинув в автокатастрофі у Велькопольському воєводстві.
З невідомих причин автомобіль, яким керував 76-річний Геремек, викинуло на зустрічну смугу, де він "лоб в лоб" зіткнувся з іншою машиною. Професор Геремек загинув на місці. Інший водій у важкому стані доставлений в лікарню.
Відомий польський історик Броніслав Геремек займав пост міністра закордонних справ Польщі в 1997-2000 роках при уряді прем"єр-міністра Єжи Бузека. З 2004 року він займав крісло депутата Європарламенту від Польщі.
Останніми роками Броніслав Геремек виступав з різкою критикою політики президента Польщі Леха Качиньського, зокрема, за його політику стосовно Німеччини, передає Life.
Коментарі