Президент Володимир Зеленський не став виступати онлайн перед Сенатом США, бо там обговорювали не лише питання України.
Він уже виступав перед Конгресом США та проводить регулярні брифінги, повідомила посол України у США Оксана Маркарова, передає Gazeta.ua.
"Нічого катастрофічного насправді не сталося. Була ідея взяти участь в одному з декількох брифінгів, якби було можливо долучитися", - вказала вона.
5 грудня пройшло багато закритих брифінгів, на яких виступали голова Пентагону Ллойд Остін та інші представники Білого дому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Палаті представників США винесли на розгляд окремий пакет допомоги Ізраїлю. Про Україну не йдеться
"Саме тому, що на них обговорювалися не тільки питання України, а й внутрішні питання, тому ми сьогодні не брали таку участь", - зазначила Маркарова.
Дипломатка додала, що українська делегація вже провела низку зустрічей та продовжить працювати у Конгресі.
Міністр оборони Рустем Умєров в інтерв'ю Fox News сказав, що Зеленський скасував свій виступ, адже в Україні війна і ситуація постійно змінюється.
"Це війна, ситуація змінюється. Але, я думаю, Зеленський вдячний і зробить це, коли буде можливо наступного разу", - вказав він.
5 грудня президент Володимир Зеленський скасував онлайн-виступ у Палаті представників США через питання, яке виникло "в останню хвилину". Про це сказав лідер більшості у Сенаті Чак Шумер.




















Коментарі
1