понеділок, 25 лютого 2013 22:16

Ув'язнення Луценка і Тимошенко в Брюсселі обговорювали за закритими дверима – ЗМІ

Ув'язнення Луценка і Тимошенко в Брюсселі обговорювали за закритими дверима – ЗМІ
Юрій Луценко та Юлія Тимошенко Фото: donbass.ua

Ситуація навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка напевно обговорювало керівництво ЄС і України в тісному колі в рамках саміту Україна-ЄС. Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в дипломатичних європейських колах.

Коментуючи ситуацію щодо того, що питання, пов'язані з Тимошенко та Луценком, не пролунали на пленарному засіданні саміту, а також не були озвучені під час прес-конференції, європейський дипломат наголосив на "чутливості цього питання".

"Про що розмовляли президенти, знають лише вони. Але з усією впевненістю я можу сказати, що питання Тимошенко та Луценка обговорювалося в тісному колі, проте його не було ні винесено на пленарне засідання, ні озвучено на прес-конференції через його чутливість", - зазначив співрозмовник.

Коментуючи загалом минулий саміт, співрозмовник агентства заявив, що він відбувся "дуже добре", особливо відзначивши, що зустріч президентів України та ЄС у вузькому колі тривала 2 години 20 хвилин замість запланованих 20 хвилин.

"Пленарної сесії як такої не було", - зазначив він.

Як відомо, у Брюсселі 25 лютого відбувся XVI саміт Україна-ЄС, на якому основним питанням стало обговорення перспективи підписання Угоди про асоціацію в 2012 році.

Зі слів президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея, які він сказав на спільній прес-конференції з президентом Януковичем після саміту, випливає, що без прогресу в справах Тимошенко та Луценка ЄС не підпише Угоду про асоціацію.

Зараз ви читаєте новину «Ув'язнення Луценка і Тимошенко в Брюсселі обговорювали за закритими дверима – ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути