четвер, 06 березня 2014 14:43

Біля штабу ВМС України в Севастополі виявлені снайпери

Біля штабу ВМС України в Севастополі виявлені снайпери

У районі розташування штабу ВМС України в Севастополі виявлені снайпери у військовій формі без розпізнавальних знаків.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Снайперські гвинтівки оснащені приладами для безшумної стрільби (глушниками).

Нагадаємо, після того як офіцери штабу ВМС України відмовилися здатися російським військовим, вони вже кілька днів беруть в облогу будівлю.

Зараз ви читаєте новину «Біля штабу ВМС України в Севастополі виявлені снайпери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути