пʼятниця, 22 червня 2012 11:12

Верховна Рада не обмежила права українців на перегляд еротичного контенту

Верховна Рада не обмежила права українців на перегляд еротичного контенту
Законопроект звинуватили у посяганні на свободу слова. Фото: 4vlada.com

Верховна Рада зняла з розгляду законопроект є7132, яким пропонувалося зобов'язати інтернет-провайдерів обмежувати вільний доступ до веб-сайтів або їх частин, визначених Національною експертною комісією з питань захисту суспільної моралі як еротичні.

За відповідний проект постанови є7132/П1 проголосувало 233 депутатів при мінімально необхідних 226.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія із захисту моралі відхрещується від закриття виставок

На думку комітету Ради з питань свободи слова та інформації, даний законопроект "Про внесення змін до закону України " Про захист суспільної моралі " є цензурно спрямованим і тому комітет рекомендував зняти його з розгляду як документ, який не відповідає сучасній світовій практиці і міжнародним стандартам.

Також комітет вважає, що законодавча ініціатива є помилковою у зв'язку з тим, що в прагненні захистити мораль, законопроект створює умови для тиску на ЗМІ, впровадження цензури, обмежує конституційне право громадян на свободу слова та інформації, створює нові можливості для корупції та збільшує видатки державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експертна комісія відмовилася аналізувати вірш Юрія Винничука "Убий під...са"

Як повідомлялося раніше, в листопаді 2011 року провідні українські медіа-групи закликали Раду відхилити при розгляді у другому читанні законопроект є7132 Про захист суспільної моралі.

Заступник голови Ради Микола Томенко виключав прийняття парламентом закону про суспільну мораль в разі вмісту в ньому положень, що передбачають можливість заборони діяльності засобів масової інформації без рішення суду.

Зараз ви читаєте новину «Верховна Рада не обмежила права українців на перегляд еротичного контенту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути