Керівник Кременчуцької міської партійної організації Політичної партії УДАР Сергій Перепел написав на сторінці соціальної мережі "Фейсбук", якщо депутат отримуватиме зарплату в дві тисячі гривень, буде в поганому костюмі, не стриженим і погано пахнутиме.
Коментар написав до звинувачення користувача Наталії Старокожко, що депутати УДАРу займаються тільки демагогією, а зарплату отримують вчасно. Одразу під її висловлюванням, Сергій Перепел надрукував: "Я согласен... зарплата депутата несоизмерима с зарплатой того же врача или токаря. Но в то же время представим депутата получавшего 2000 грн. И как этот депутат будет выглядеть? я могу себе представить, иногда без стрижки и в плохом костюме а запах наверное тоже будет о себе давать знать, так как туалетную воду вряд ли на маленькую зарплату купишь. Вот по этому у меня сомнения какая должна быть зарплата у депутата, как ни как это лицо нашей страны".
Однопартійці Перепела повідомили, він висловив свою особисту думку, яку УДАР не поділяє.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ударівець" вважає, що люди з зарплатою 2 тис. грн погано пахнуть
"Депутати справді мають отримувати високу зарплату, але для того, щоб не було бажання красти з бюджету, бо вони щодня розглядають питання на мільйони й мільярди доларів, - повідомив керівник Полтавської районної партійної організації УДАР Дмитро Кубрак. - Тому зараз у Верховній Раді й отримують десь 15 тисяч гривень на місяць".
Голова Полтавської обласної партійної організації політичної партії УДАР Петро Ворона повідомив, що насправді, висловлювання Сергія Перепела це провокація. Член їхньої партії такого сказати не міг.
"Його акаунт в "Фейсбуці" зламали, - розповів Петро Ворона. - В інтернеті від цього ніхто не застрахований. Це не перша подібна історія, вже були випадки, коли на вкрадених сторінках наших депутатів розміщували порно або компрометуючі фотографії".
Додзвонитися до Сергія Перепела не вдалося, на лист у "Фейсбуці" не відповів. На його сторінці вивішені демотиватори на Віктора Януковича, Миколу Азарова, Леоніда Черновецького. Улюблена цитата: "Если мне удалось сделать доброе дело и это становится известным, я чувствую себя не вознагражденным, а наказанным".
Коментарі
6