вівторок, 03 вересня 2013 16:13

В рейтингу найбільших прогульників "почесні" місця обійняли "регіонали" та позафракційні - ОПОРА

111 парламентарів не пропустили жодного засідання за період другої сесії, проте "почесні" місця в рейтингу найбільших прогульників обійняли "регіонали" та позафракційні.

Про це свідчать результати дослідження громадянської мережі "Опора".

Перше місце в антирейтингу найбільших гультяїв посідає Костянтин Жеваго. Він пропустив 45 пленарних засідань. Далі йде Ігор Палиця, який був відсутній 28 разів із 46 реєстрацій. Третє місце ділять одразу два депутати від Партії регіонів – Борис Колесніков та Антон Пригодський (по 26 пропусків). На 4-й позиції – позафракційний Ігор Скосар та регіонал Василь Хмельницький (по 25 пропусків). П'яте місце в рейтингу недисциплінованих займає Юрій Чертков з Партії регіонів (23 пропущених засідань).

Автор: Фото: oporaua.org
 
Жодного засідання за період другої сесії не пропустили 111 парламентарів. З них 71 депутат належить до фракції Партії регіонів, 14 з ВО "Батьківщини", 12 з ВО "Свобода", 9 з КПУ, 2 з "УДАР" і 2 позафракційних депутати.

У відсотковому відношенні, з урахуванням розміру фракції, кількість сумлінних депутатів у Партії регіонів – 34 %, у ВО "Свобода" - 33%, у КПУ – 28%, у ВО "Батьківщина" - 15%, в "УДАР" - 4%, серед позафракційних – 4%. У порівнянні зі статистичними даними за період першої сесії, картина з відвідуваністю фракцій парламентських засідань суттєво змінилась. Так, Партія регіонів та ВО "Батьківщина" за час другої сесії підвищили свої показники відвідуваності. Натомість рейтинги дисциплінованості "Свободи", КПУ та "УДАРУ" понизились. Лідером за кількістю прогулів залишилась умовна група позафракційних депутатів.

Автор: Фото: oporaua.org
 

Зараз ви читаєте новину «В рейтингу найбільших прогульників "почесні" місця обійняли "регіонали" та позафракційні - ОПОРА ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути