Четвер, 16 жовтня 2008 11:00

Ющенко виграв у Тимошенко в Конституційному суді

Кабінет міністрів України не мав права доручати одній фірмі постачати програмне забезпечення для Державного реєстру виборців.

Це випливає із рішення Конституційного суду, яким визнано неконституційною постанову Кабінету міністрів "Про закупівлю послуг, пов"язаних з формуванням інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців".

Рішення КС у справі за поданням Президента України щодо конституційності постанови уряду було оприлюднене сьогодні.

На переконання Президента, визначаючи, що закупівля Центральною виборчою комісією послуг з розроблення та налагодження програмних засобів створення і ведення інформаційно-телекомунікаційної системи Держреєстру виборців здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника, Кабінет міністрів діяв не лише всупереч положенням Конституції і законів України, а й вимогам частини третьої статті 42 Конституції України, за якою держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності, недопущення зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірного обмеження конкуренції, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко виграв у Тимошенко в Конституційному суді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10010
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода