Ексклюзиви
Понеділок, 02 лютого 2009 16:43

Ющенко хоче покарати банки, які не повертають депозити

Ющенко хоче покарати банки, які не повертають депозити

Президент Віктор Ющенко вважає неприпустимою відмову банків від повернення депозитів.

Про це йдеться у листі президента до голови Нацбанку Володимира Стельмаха, повідомляє прес-служба глави держави.

Ющенко зауважив, що останнім часом отримує численні звернення вкладників, яким банки відмовляють у поверненні депозиту, незважаючи на те, що термін, на який банком залучалися кошти, минув.

"Хочу наголосити на неприпустимості таких дій банківських установ в умовах складної фінансової ситуації. Відповідно до ст. 41 Конституції України право власності є непорушним і ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності", – наголосив президент.

Ющенко попередив, що виникнення ситуацій, коли громадяни позбавлені доступу до депозитів, за якими настав термін повернення, створює підґрунтя для загострення соціальної напруженості.

Крім того, такі дії банків поглиблюють проблеми своїх клієнтів, зокрема тих, які в умовах зростання безробіття та падіння реальних доходів громадян, мають нагальну потребу у цих коштах.

"Наразі необхідно докласти спільних зусиль регулятора та банківських установ для відновлення довіри до банківської системи", – переконаний президент.

Ющенко вимагає встановити перелік банків, які допускають неповернення або несвоєчасне повернення коштів, порушуючи умови депозитних договорів, та застосувати заходи впливу до цих банків відповідно до діючого законодавства.

Президент також просить вжити вичерпних заходів щодо недопущення надалі подібних випадків на вітчизняному ринку банківських послуг.

Українська правда
Зараз ви читаєте новину «Ющенко хоче покарати банки, які не повертають депозити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9687
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода