Ексклюзиви
середа, 16 січня 2013 12:41

Україна обігнала Гондурас за темпами регресу демократії - Freedom House

Україна обігнала Гондурас за темпами регресу демократії - Freedom House
Фото: tsn.ua

Міжнародна неурядова організація Freedom House видала новий звіт, у якому оцінила ситуацію з правами людини та демократією у світі у 2012 році.

До групи найбільш "вільних" країн, за версією Freedom House, ввійшли Андорра, Австрія, Австралія, Австралія, Барбадос, Бельгія, Канада, Кабо-Верде, Чилі, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ісландія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Швеція, Швейцарія та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злісні прогулищики Ради виправдовуються: Іванющенко хворів, а Ємцю забракло досвіду

У свою чергу найбільш "невільними" було визнано Північну Корею, Узбекистан, Туркменістан, Судан, Екваторіальну Гвінею, Еритрею, Західну Сахару та Сирію.

При цьому найбільше покращення ситуації з демократією цього року спостерігалось в Лівії, Бірмі, Тунісі, Єгипті, Зімбабве, Молдові, Чорногорії та Грузії.

Україна, Росія, Нікарагуа, Нігер, Пакистан, Парагвай, Македонія, Мексика, Киргизстан, Марокко ввійшли до групи "частково вільних" країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Свободі" заявили, що на заваді вступу України в НАТО стоять ветерани КДБ

"В Україні було відмічено зниження позицій у зв'язку з погіршенням якості проведення парламентських виборів, збільшенням тиску уряду на опозицію та новий закон на користь російськомовної частини населення та одночасно ігнорування менш чисельних меншин", - йдеться у звіті.

Малі, Мадагаскар, Гамбію, Гвінеєю-Біссау, Бахрейн, Україну, Ефіопією, Еритрею, Руанду, Ємен, Бурунді, Еквадор, Гондурас та Шрі-Ланку віднесли до групи країн, у яких у період з 2008 по 2012 рік відбулося найбільше зниження демократичних показників.

Зараз ви читаєте новину «Україна обігнала Гондурас за темпами регресу демократії - Freedom House». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути