Ексклюзиви
середа, 09 листопада 2011 21:47

Угоду з СНД передали на ратифікацію у Верховну Раду

Угоду з СНД передали на ратифікацію у Верховну Раду

Договір про зону вільної торгівлі з країнами Співдружності Незалежних Держав передано на ратифікацію в Верховну Раду. Відповідний законопроект ухвалено на засіданні уряду 9 листопада, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Створення зони вільної торгівлі в рамках СНД та її подальше функціонування є першочерговим завданням держав-учасниць СНД і передбачено Стратегією економічного розвитку СНД на період до 2020 року, затвердженою Рішенням Ради глав урядів СНД від 14 листопада 2008 року.

В міністерстві заявили, що "у Договорі про зону вільної торгівлі державами-учасницями переговорного процесу враховані пропозиції України, які дають можливість більш ефективно захистити національні економічні інтереси, зокрема, при застосуванні захисних заходів".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зона вільної торгівлі з країнами СНД не запрацює - Огризко

В результаті проведених розрахунків міністерства в розрізі основних видів економічної діяльності після набрання чинності Договором про зону вільної торгівлі держав-учасниць СНД можна очікувати на додаткове зростання обсягів випуску окремих видів продукції.

В цілому по економіці після набрання чинності Договором про зону вільної торгівлі СНД очікується позитивний вплив на рівні близько 3-3,5 % обсягу випуску в цілому, ВВП - на рівні 2,5%.

Таким чином, вважають в міністерстві, виходячи з вищенаведеного, приріст лише одного інтегрального показника - валового внутрішнього продукту становитиме біля 37,5 мільярдів гривень.

"Додатковий приріст доходів Державного бюджету може становити біля 9,4 мільярдів гривень на рік", - заявили в прес-службі відомства.

Нагадаємо, керівники урядів країн СНД підписали Договір про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності ще 18 жовтня. Опозиція весь цей час вимагала оприлюднення угоди.

Зараз ви читаєте новину «Угоду з СНД передали на ратифікацію у Верховну Раду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути