Ексклюзиви
пʼятниця, 25 листопада 2016 15:31

У "Правому секторі" пояснили блокування СІЗО

У "Правому секторі" пояснили блокування СІЗО
Фото: kraina-info.com

Активісти "Правого сектору" заблокували вивіз із СІЗО підозрюваних у розстрілах майданівців бійців "Беркута", щоб суд не мав можливості їх відпустити.

Про це сказав прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський у коментарі "112 Україна".

"За нашою інформацією, під шумок сьогоднішнього допиту цю п'ятірку (підозрюваних "беркутівців". - Gazeta.ua) могли відпустити. Ми не можемо зараз дістатися до Януковича в Ростові, сьогодні притягнути його до кримінальної відповідальності. Ми зробили те, що в силах нашої організації. Зробили так, щоб цих людей сьогодні не відпустили", - пояснив Скоропадський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВС відмовляється лізти у провокації "путінського холуя"

"Він може сказати, що вони ні в чому не винні і не мали ніякого стосунку (до розстрілів активістів. - Gazeta.ua). І так триває 3 роки. На підставі свідчень одних "беркутів", інших відпускають", - зазначив Скоропадський.

Він упевнений, що на долю Януковича цей допит не міг вплинути.

"Справа зовсім не у Вікторові Януковичу. За останні 3 роки з моменту початку революційних подій в Україні, жодного винного у розстрілі Небесної сотні з представників "Беркута" не покарали. Хтось утік в Крим, хтось - до Москви, хтось сидить під домашнім арештом, хтось розгулює на свободі чи служить у новій поліції. Ніяких покарань для вбивць Небесної сотні немає", - наголосив представник "Правого сектору".

25 листопада Святошинський райсуд Києва мав по Skype допитати колишнього президента Віктора Януковича. "Правий сектор" заблокував перевезення підозрюваних "беркутівців" до зали суду. Допит перенесли на 28 листопада.

Зараз ви читаєте новину «У "Правому секторі" пояснили блокування СІЗО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути