середа, 27 березня 2019 10:52

У Порошенка несподівано заступилися за Тимошенко

У Порошенка несподівано заступилися за Тимошенко
Ірина Геращенко стала на захист Юлії Тимошенко у питанні сексизму.

Перший заступник голови Верховної Ради, представник БПП Ірина Геращенко засудила сексизм кандидата у президенти Анатолія Гриценка у бік іншого кандидата Юлії Тимошенко. Про це віце-спікер написала у Facebook.

"Зверхня, через губу, репліка кандидата Гриценка про ЮВТ, що в неї весняний авітаміноз і гра гормонів - це звичайнісіньке хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського. Яскраве свідчення, якого штибу моральні якості цього чесного полковника", - написала вона.

"Мовчання жінок - політиків зі штабу Гриценка в цій ситуації теж дивує, бо вони б мали публічно це засудити. А ЮВТ не варто дивуватися, на жаль, бо ви теж публічно так і не засудили вашого місцевого поручика Ржевського Власенка, який дозволяє собі такий самий печерний сексизм, хамство. А він у "Батьківщині" ще й працює в делегаціі в ПАРЄ, де сексизм - це відразу червона мітка назавжди", - додала Геращенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко: Не Коломойському і не Путіну вирішувати, хто буде президентом

Юлія Тимошенко заявила, що було б гарною ідеєю після виборчого процесу об'єднатися з лідером "Громадянської позиції" Анатолієм Гриценком.

Водночас, Гриценко відповів: "Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?"

Зараз ви читаєте новину «У Порошенка несподівано заступилися за Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути